Rondleiding door Tomatoworld
Altijd al eens een kijkje willen nemen in een tomatenkas? En benieuwd naar alles wat daar omheen bij komt kijken? Schrijf je dan in voor de particuliere rondleiding bij Tomatoworld.
Bij een rondleiding nemen ze je mee voor welke uitdagingen de wereld staat, mag je proeven van de heerlijke 40 soorten tomaten die in de kas staan en mag je een kijkje nemen in de kas. De echte beleving is het fieldlab voor data gedreven telen waar rond de 35 verschillende tomatenrassen worden geteeld met sensoren en camera’s volgens het Plant Empowerment concept.
Dit is uniek, want waar in Nederland kan dat nog dat je in een tomatenkas een kijkje mag nemen?
Meer informatie
De rondleiding is op 12 oktober van 10.00 – 11.30 uur. Kosten per deelname is € 12,50 per persoon. Je kunt contant of via QR code betalen. Bij aanmeldingen vanaf 10 personen kan de rondleiding doorgaan.
Wil je deze unieke ervaring meemaken? Mail naar: reservering@tomatoworld.nl