Fashion Brunch Tour in ’s-Gravenzande
Op zondag 25 mei staat het centrum van ’s-Gravenzande in het teken van smaak, stijl en inspiratie tijdens de eerste editie van de Fashion Brunch Tour. Geniet van een viergangenbrunch bij vier gerenommeerde restaurants rondom het Marktplein en laat je onderweg verrassen door exclusieve modeshows met de nieuwste zomercollecties.
De deelnemende restaurants – Eetcafé de Witte, Chapter, Het Galjoen en Cin Cin – serveren ieder een gang in een unieke setting. Tussen de gangen wandel je naar het volgende restaurant, waar je een combinatie van verfijnde gerechten en stijlvolle presentaties beleeft. Tijdens de modeshows laten Shoeby, Meiden van Lex, Bonjour Boutique en L’Avenue Fashion & Shoes zien wat deze zomer in de winkels hangt.
Fashion Koopzondag
Na afloop van de brunch is er gelegenheid om te shoppen tijdens de Fashion Koopzondag. De deelnemende winkels in ’s-Gravenzande zijn tot 17.00 uur geopend, zodat je jouw favoriete looks direct kunt aanschaffen.
Tickets
Tickets voor de Fashion Brunch Tour kosten 59,99 euro per persoon en zijn verkrijgbaar via www.sgravenzande.nu of direct via https://shop.simpleticket.eu/event/QPJgNBAD. Bij het ticket zijn inbegrepen: een viergangenbrunch met bijpassende drank (of alternatief naar wens), toegang tot de modeshows en een goed gevulde goodiebag.
Praktische informatie
Iedere gang vindt plaats in een ander restaurant
Na elke gang wandel je naar de volgende locatie
Geef dieetwensen aan bij je ticketbestelling
Je ontvangt uiterlijk een week van tevoren je startlocatie
Voor groepsreserveringen: bestel alle tickets in één keer om samen te kunnen zitten
Voor vragen: info@sgravenzande.nu of informeer bij de deelnemende winkels
Laat je inspireren, verrassen en verwennen tijdens deze unieke dag vol mode en gastronomie. Reserveer op tijd en beleef de eerste Fashion Brunch Tour van ’s-Gravenzande.
